| Er zijn geen producten in de winkelwagen. |
De microlux is nu ook verkrijgbaar met 6-voudige vergroting, zodat u nu nog verder kunt kijken. Een uiterst compacte monokijker in een kunststof behuizing. Door zachtjes met de vinger te drukken schuift je de lensunit uit in de kijkpositie. Dankzij het zeer brede gezichtsveld en een minimale scherpstel afstand van slechts 2 meter, is dit kijkertje voor vele doeleinden te gebruiken.
De Eschenbach microlux is een bijzonder handige, mooie en praktische metgezel voor sport en spel, theater, concert, museum, insekten, bloemen. Met een afmeting van 4x8cm en een gewicht van slechts 78 gram, moet je zo'n kijkertje eigenlijk altijd bij je hebben.
Kan snel en gemakkelijk in elke tas worden opgeborgen dankzij zijn kleine formaat.
Wat zit er in de verpakking
- Eschenbach Microlux Mono 6x18
- Koordje
- Etui
Specificatie van de Eschenbach Microlux Mono 6x18 |
| Artikelnummer | 6087 |
| Artikelnaam | Eschenbach Microlux Mono 6x18 |
| Type | Dakkant |
| Vergroting | 6 |
| Objectief lensdiameter | 18 mm |
| Pupiluittrede | 3mm |
| Gezichtsveld op 1000 m | 142m |
| Kortste scherpstelafstand | 2m |
| Lichtsterkte | 9 |
| Schemergetal | 10,4 |
| Glasmateriaal | BaK-7 |
| Coating optiek | Volledige magenta coating |
| Focus systeem | Centrale scherpstelling |
| Beschermtas | Ja |
| Draagriem | Ja |
| Body bekleding | Rubber |
| Afmetingen | 28 x 46 x 81 mm |
| Totaal gewicht | 78 gram |
| Product- en veiligheidsinformatie: |
| Fabrikant: | Eschenbach Optik GmbH Schopenhauerstr. 10 90409 Nürnberg, DE, www.eschenbach-optik.de |
We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.
| Neem contact met ons op |
| +31 0641385979 |
| info(at)mafoma.nl |
| Postadres |
| Mafoma |
| Rietgors 11 |
| 2811AS Reeuwijk |